Uroda Archive

Czym się kierować, wybierając obuwie sportowe?

Autor: | Kategorie: Uroda Brak komentarzy
Sportowe buty to obowiązkowy element garderoby. Przydadzą się zarówno miłośnikom sportu, jak i tym, którzy cenią sobie wysoki komfort. Mogą być noszone i na trening, i na co dzień, na przykład w zestawieniu z dżinsami. Na co zwracać uwagę, kupując obuwie sportowe, żeby zapewnić sobie maksymalną wygodę? Kiedy buty

Kim jest i co robi trener personalny?

Autor: | Kategorie: Uroda Brak komentarzy
Trener personalny pomaga klientom w osiągnięciu celów fitness poprzez ćwiczenia kardio, trening siłowy i ćwiczenia rozciągające oraz uelastyczniające. Ci specjaliści mogą pracować w sali gimnastycznej, na siłowni, studiu jogi lub pilatesu bądź też z klientem w domu. Osobisty trener pracuje indywidualnie z klientami w celu spersonalizowania planów fitness, motywując

Makijaż permanentny oczu

Autor: | Kategorie: Uroda Brak komentarzy
Wszystkie kobiety, które bardzo lubią mocne podkreślenie oczu kosmetykami, na pewno codziennie się malują. Jest to dość czasochłonne zajęcie – lepszym rozwiązaniem może stać się decyzja o makijażu permanentnym.

Masaż limfatyczny

Autor: | Kategorie: Uroda Brak komentarzy
Uczucie ciężkich nóg, opuchnięte ze zmęczenia stopy i łydki, czy pojawiające się na nogach pajączki – ten problem dotyka dziś coraz więcej osób. Dlatego warto wiedzieć, że niezwykle skuteczny w walce z tymi objawami bywa masaż limfatyczny.

Odchudzanie – jakich błędów nie należy popełniać?

Autor: | Kategorie: Uroda Brak komentarzy
Zrzucanie zbędnych kilogramów to sytuacja, w której postawiła się niemal każda osoba przynajmniej raz w swoim życiu. Błędem jest jednak stawianie na ekstremalne diety, które działają w bardzo szybkim tempie.